fbpx

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Masz problem z samochodem? Świeci “check engine” i nie wiesz co mu dolega. Zadzwoń do nas, przyjedziemy i przeprowadzimy kompleksową diagnostykę Twojego samochodu.

Pełna diagnostyka każdego samochodu osobowego:

  • kasowanie błędów,
  • kodowania,
  • adaptacje,
  • kalibracje,
  • resetowanie inspekcji,
  • podgląd parametrów podczas pracy silnika,
  • aktywacje funkcji ukrytych,
  • osiowanie proxi,
  • oraz wiele innych, wraz z pomocą w wyeliminowaniu błędu, czy też naprawą na miejscu,

CENNIK

Diagnostyka komputerowa od 70 zł

TEL. 660-718-130 – serwis klimatyzacji z dojazdem do klienta

TEL. 512-613-235 – serwis klimatyzacji stacjonarnie – w warsztacie

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie. Mamy możliwość diagnozowania zarówno pojazdów starszych jak i nowych.

Oferujemy również usługi mobilnej obsługi klimatyzacji samochodowej, usuwanie nagaru metodą wodorowania i wiele innych.

Dojazd bezpłatny na terenie Nowego Sącza i gmin ościennych. Możliwy dalszy dojazd: 10 zł za każde rozpoczęte 10 km w jedną stronę.

Potrzebujesz wykonać usługę, której nie znalazłeś w cenniku? ZADZWOŃ lub NAPISZ!

ZADZWOŃ LUB NAPISZ I UMÓW SIĘ NA DOGODNY DLA CIEBIE TERMIN. PRZYJEDZIEMY!

TEL. 660-718-130

[email protected]

Dzisiejsze samochody są wyposażone w dziesiątki systemów ułatwiających ich eksploatację. Niestety ma to też swoje wady: awaria choćby jednego ze skomplikowanych układów elektronicznych może doprowadzić do unieruchomienia auta.  Pełne skomputeryzowanie pozwala jednak na  dokładne określenie usterek oraz wszelkich nieprawidłowości naszego pojazdu – i właśnie w tym celu stosuje się nowoczesną diagnostykę komputerową. Ale na czym tak właściwie polega?

Diagnostyka komputerowa w Nowym Sączu pozwala na gruntowne sprawdzenie stanu technicznego samochodu bez konieczności naruszania jego konstrukcji i demontażu części. Oczywiście, każdy kierowca może sam sprawdzić podstawowe błędy, na wyświetlaczu komputera pokładowego swojego samochodu – np. komunikat o zbyt niskim poziomie oleju czy konieczność wymiany żarówki – jednakże, tylko profesjonalna diagnostyka pozwoli znaleźć bardziej ukryte usterki.

Sprzęt używany przez warsztaty, to przeważnie specjalistyczna stacja diagnostyczna z laptopem, na którym zainstalowane jest oprogramowanie do samochodów danej marki. Stację diagnostyczną podłącza się do auta, po czym na ekranie możemy zobaczyć szczegółowe parametry pojazdu oraz kody usterek – dzięki, którym bez problemu zidentyfikujemy powód usterki.

Kiedy skorzystać z diagnostyki komputerowej?

Jeśli w twoim aucie  świeci się kontrolka ostrzegawcza, zauważyłeś zwiększone spalanie, masz problemy z odpaleniem lub odczuwasz utratę mocy – bez zastanowienia powinieneś wybrać się do wyspecjalizowanego warsztatu na diagnostykę komputerową. Wczesne wykrycie i naprawienie ustarki może uchronić cię przed poważniejszymi awariami – a co za tym idzie dużo większymi kosztami.

Odczyt błędów z komputera pokładowego powinien być też wykonany przed zakupem używanego auta. Pozwoli to dokładniej określić stan techniczny pojazdu i wykryć ewentualne ukryte usterki. Co prawda jest to dodatkowy koszt, ale niejednokrotnie pozwoli uniknąć zakupu samochodu, który nie jest warty swojej ceny.

Diagnostyka nie tylko w warsztacie

Coraz większą popularność zyskuje mobilna diagnostyka komputerowa Nowy Sącz. Jest to niezwykle wygodna usługa, która pozwola zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. W tym przypadku to diagnosta przyjeżdża na wskazane przez ciebie miejsce postoju pojazdu i dokonuje dokładnej analizy usterek.

Mobilna diagnostyka sprawdzi się w przypadku nagłych awarii lub podczas zakupu nowego auta.