fbpx

KONTAKT

MOBILNY-WARSZTAT.PL

NIP: 7343095015

ul. Nawojowska 296 A, Nowy Sącz

TEL. 660-718-130 – serwis klimatyzacji z dojazdem do klienta

TEL. 512-613-235 – serwis klimatyzacji stacjonarnie – w warsztacie

E-mail: [email protected]

Pracujemy w godzinach:

Poniedziałek  – Piątek od 9.00 do 18.00

Sobota – od 9.00 do 14.00

Jak dojechać? Kliknij i skorzystaj z GOOGLE MAPS:

https://maps.app.goo.gl/5THA9kPN6qDSPdgP9

Nasze usługi oferujemy z dojazdem do klienta. Zadzwoń, ustalimy dogodny szybki termin i dojedziemy we wskazane miejsce.

Oferujemy mobilne usługi w zakresie:

  • kompleksowej obsługi klimatyzacji samochodowej
  • wodorowania silnika
  • diagnostyki komputerowej
  • pomocy przy zakupie samochodu

Masz pytania, napisz do nas

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest MOBILNY-WARSZTAT.PL ARIEL KONECZNY, ul. 29 Listopada 18/28, 33-300 Nowy Sącz,  NIP 7343095015. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
O NAS

 

Nasz mobilny warsztat samochodowy w Nowym Sączu to innowacyjna usługa, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Serwis i naprawy wykonujemy w miejscu postoju pojazdu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku nagłych awarii, gdy auto jest unieruchomione. Nie musisz już sam zaprowadzać samochodu do warsztatu – to warsztat przyjedzie do Ciebie. Wystarczy zadzwonić.

Cechuje nas profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Motoryzacja to nie tylko nasza praca ale i również pasja, co gwarantuje, że wkładamy serce w to co robimy. Nasze usługi mimo tego, że są mobilne – są wykonywane przy użyciu w pełni profesjonalnego, warsztatowego sprzętu.

Dlaczego mobilny serwis to lepsze rozwiązanie niż tradycyjny – stacjonarny – warsztat?
Głównym naszym atutem jest CZAS. Zostawiając samochód w stacjonarnym serwisie, przeważnie musisz iczyć się z wydłużonym czasem naprawy – czasem są to dni, a czasem tygodnie. Wraz z tym koszty rosną a Ty w dalszym ciągu nie możesz użytkować swojego pojazdu. MY dokonujemy naprawy TU i TERAZ.
Co więcej, podczas świadczenia naszych usług dokładnie widzisz co dzieje się z Twoim samochodem.

Nasze mobilne usługi to m.in.:

  • serwis klimatyzacji Nowy Sącz – serwis całego układu, w tym sprawdzenie szczelności, usunięcie zalegającej wody, odgrzybianie/ozonowanie, uzupełnienie czynnika chłodzącego.
  • wodorowanie silnika Nowy Sącz – nowoczesna metoda oczyszczania silnika z zalegającego w nim nagaru za pomocą wodoru – co ma bezpośredni wpływ na żywotność silnika.
  • diagnostyka komputerowa – kasowanie błędów Nowy Sącz- kasowanie błędów, resetowanie inspekcji, podgląd parametrów silnika podczas jego pracy, aktywacja ukrytych funkcji, osiowanie proxi.
  • pomoc przy zakupie samochodu Nowy Sącz – dogłebne sprawdzenie powłoki lakierniczej, odczyt błędów, sprawdzenie elementów zawieszenie, układu hamulcowego i kierowniczego, ocena ogumienia i zużycia wnętrza, analiza wszelkich dokumentów, numerów nadwozia i historii pojazdu.

Usługi świadczymy na terenie małopolski. Dojazd na terenie Nowego Sącza i okolic jest całkowicie bezpłatny.
Obslugujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże i małe firmy. Zapraszamy do kontaktu!

MOBILNY-WARSZTAT.PL ARIEL KONECZNY

ul. 29 Listopada 18/28

33-300 Nowy Sącz

tel 660 718 130